Призери олімпіад

Результати НВК № 138 в міських олімпіадах з  базових дисциплін

2016-2017 н.р.

 

Предмети

Учні, які зайняли призові місця

клас

місце

П І Б

вчителя

1

Українська мова та література

Доброгорська Маргарита

11

ІІІ

Марченко О.О.

Криванич Юлія

9

ІІІ

Сидоренко В.А.

Седінкіна Неллі         

7

ІІ

Марченко О.О.

2

 

Російська мова та література

Петряєва Анастасія                       

11

ІІ

Самойленко О.В.

Мішакіна Дар’я

8

ІІ

Нємцева І.А

Кліницький Денис

10

ІІІ

Кас’ян С.В.

3

Англійська мова

Ломака Кирило

8

ІІІ

Калита О.В.

4

Математика

Ніколаєнко М арія

7

ІІІ

Святина В.М.

Тесля Олена

6

ІІІ

Заікіна О.В.

5

Біологія

Сухарева Ольга

8

ІІІ

Самойленко О.Г.

6

Хімія

Францев Микола

8

ІІІ

Унченко І.В.

Дейчук Єгор

9

ІІІ

Лозова Т.Г.

7

 

 

 Географія

Криванич Юлія

9

ІІ

Солоха Л.Г.

Щербіна Вікторія

10

ІІ

Солоха Л.Г.

Мішакіна Дар’я

8

І

Солоха Л.Г.

Варава Владислав

8

ІІ

Солоха Л.Г.

8

Історія

Варава Владислав

8

ІІ

Хорошун О.Т.

9

Правознавство

Щербина Вікторія

10

ІІІ

Осадча І.С.

10

 

 

Трудове навчання

Білоусова Анастасія

9

І

Сидоренко Л.С.

Погорілець Катерина

9

І

Сидоренко Л.С.

Шевчук Марина

9

ІІ

Сидоренко Л.С.

Поліщук Дар’я

9

ІІІ

Сидоренко Л.С.

Криванич Юлія

9

ІІІ

Сидоренко Л.С.

11

О Т М

Шапошник Анастасія

5

ІІІ

Величко А.В.

12

Художня культура

 

Дембіцька Дар’я

9

І

Самойленко О.В.

Казановська Ірина

11

І

Самойленко О.В.

Казановська Анастасія

11

ІІ

Самойленко О.В.

 

Міські олімпіади 2015-2016 навчального року

Зарубіжна література:

Петряєва Анастасія    10а    І місце

Криванич Юлія           8а     І місце

Горай Валерія              9в     ІІ місце

 

Українська література

Криванич Юлія                       8а          ІІ місце

Доброгорська Маргарита      10а        ІІ місце

Мамчур Денис                         11а        ІІІ місце

 

Хімія

Дейчук Єгор       8а          ІІІ місце

 

Математика

Ніколаєнко Марія           6в     ІІІ місце

Сухарєва Ольга               7б     ІІІ місце

Романів Михайло            8а     ІІІ місце

 

Біологія

Кіргетов  Данііл              11а     ІІІ місце

 

Англійська мова

Малік Олександр            8б      ІІІ місце

Богун Оксана                  10а     ІІІ місце

 

Російська мова

Петряєва Анастасія        10а    ІІ місце

Криванич Юлія               8а     ІІ місце

 

Трудове навчання

Білоусова Анастасія       8а     ІІ місце

Решетнікова Вікторія     9а     ІІ місце

 

 

 

Всеукраїнська олімпіада

V етап)

 

Рік

Учасники

Призери

Співвідношення

2012/2013

1

Кириченко А. – українська мова ті література – ІІІ місце

100%

2013/2014

1

Кириченко А. – українська мова ті література – ІІ місце

100%

 

 

Обласна олімпіада

Рік

Учасники

Призери

Співвідношення

2006/2007

6

Панков С. – математика

Моренко М. – економіка

33,3%

2007/2008

4

Райко А. – біологія

25%

2008/2009

2

Панков С. – географія

50%

2009/2010

1

-

-

2010/2011

5

Будяшевський А. – математика – ІІІ місце, географія – ІІІ місце

Сподобець Є. –

математика – ІІІ місце

60%

2011/2012

5

Будяшевський А. – математика – ІІІ місце,

Ступак Д. –

географія – ІІІ місце

40%

2012/2013

4

Кириченко А. – укр. мова та література – І місце, рос. мова та література – ІІ місце, історія – ІІІ місце

Білик М. – історія – ІІ місце

100%

2013/2014

4

Кириченко А. – укр. мова та література – І місце,

рос. мова та літ-ра – ІІІ місце, історія – ІІІ місце

Білик М. – географія – ІІ місце

100%

2014/2015

0

-

-

2015/2016

1

Щербина В. – географія –

 ІІІ місце

100%

2016/2017

2

Мішакіна Д. – географія –

ІІ місце

50%

 

 

 

Призери міських олімпіад

НВК № 138

 

Рік

Призери

1.      

2006-2007

23

2.      

2007-2008

27

3.      

2008-2009

14

4.      

2009-2010

14

5.      

2010-2011

20

6.      

2011-2012

18

7.      

2012-2013

25

8.      

2013-2014

29

9.      

2014-2015

25

10.            

2015-2016

25

11.            

2016-2017

27