Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №138 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія" Дніпровської міської ради


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

lorem
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум

Наші медалісти

 

НАШІ МЕДАЛІСТИ

 

 

2020-2021 н.р.

Киричок Андрій

золото

Канонірова Олександра

срібло

Ніколаєнко Марія

срібло

Седінкіна Неллі

срібло

 

2019-2020 н.р.

Кущ Валерія

золото

Мішакіна Дар'я

золото

Назаренко Алла

золото

Ткаченко Олександра

срібло

 

2018-2019 н.р.

Криванич Юлія

золото

Кутицька Анастасія

золото

Зайченко Олена

срібло

 

2015-2016 н.р.

  Мамчур Денис 

золото

 

2013-2014 н.р.

Кириченко Анастасія

золото

Красницька Белла

золото

Макаренко Анастасія

золото

Проценко Катерина

золото

Соболенко Валерія

золото

 

2012-2013 н.р.

Єрємєєва Юлія

золото

Зубенко Ольга

золото

Настека Ганна

золото

Якубіна Світлана

золото

Яремчук Юлія

золото

   

2011-2012 н.р.

Будяшевський Андрій

золото

Ванічкіна Маргарита

золото

Житнікова Юлія

золото

Кєсов Дмитро

золото

Лещук Валерій

золото

Нагорняк Діана

золото

Чернишова Олександра

золото

 

2008-2009 н.р.

Руденко Анастасія

золото

 

2007-2008 н.р.

Калита Дмитро

золото

Рибакова Наталія

золото

Щетинін Іван

золото

 

2006-2007 н.р.

Моренко Марія

золото

Шубіна Ганна

золото

Щетініна Юлія

золото

 

2005-2006 н.р.

Ананьєва Катерина

золото

Бабкіна Юлія

золото

Гриненко Альона

золото

Заскока Катерина

срібло

 

2004-2005 н.р.

Герасименко Євген

золото

Лукошина Вікторія

золото

Макеєва Ганна

золото

Чернета Ганна

золото

Овсянников Артем

срібло

 

2003-2004 н.р.

Андрійченко Алла

золото

Горбунов Андрій

золото

Драган Таїсія

золото

Ладно Юлія

золото

Лихачова Ольга

золото

Мирошніченко Анна

золото

Садова Альона

золото

Санчес Юлія

золото

Соболенко Світлана

золото

Телевна Вікторія

золото

Щоков Антон

золото

Юркова Галина

золото

Янцен Сергій

золото

Яцуба Ярослава

срібло

 

2002-2003 н.р.

Білан Наталія

золото

Горбань Олександр

золото

Іванова Олена

золото

Пастернак Ольга

золото

Тоноян Оксана

золото

Чернета Олена

золото

Шевченко Ольга

золото

Маліновська Анастасія

срібло

Сипко Олександра

срібло

 

2001-2002 н.р.

Бабкіна Катерина

золото

Бруй Ольга

золото

Головко Олексій

золото

Деха Ігор

золото

Дорофеєва Ганна

золото

Зуєнок Ірина

золото

Комаченко Анастасія

золото

Косенко Юрій

золото

Макарова Ганна

золото

Садихова Лала

золото

Унченко Анастасія

золото

Шевчук Юлія

золото

Шемет Артем

золото

Шлапак Оксана

золото

Сейтуєва Людмила

срібло

Сокол Ольга

срібло

Щокова Олена

срібло

 

2000-2001 н.р.

Брез Володимир

золото

Богданова Світлана

золото

Калита Кристина

золото

Коломоєць Дарія

золото

Трофимова Олена

золото

 

1999-2000 н.р.

Войтенко Ольга

золото

Левітан Наталія

золото

Мірошниченко Марія

золото

Перебийнос Наталія

золото

Петрова Ольга

золото

Гавриленко Ольга

срібло

 

1998-1999 н.р.

Костякова Катерина

золото

Кулаков Михайло

золото

Лоза Марина

золото

Міхненко Інна

золото

Пастернак Наталія

золото

Хвіткевич Денис

золото

Морозенко Альона

срібло

 

1997-1998 н.р.

Білякова Тетяна

золото

Воробйова Євгенія

золото

Гавриленко Олена

золото

Заболотня Євгенія

золото

Карабаза Олена

золото

Короленко Ольга

золото

Семченко Ольга

золото

Шорнікова Тетяна

золото

 

1996-1997 н.р.

Білоконь Наталія

золото

Бобровник Дар’я

золото

Галогре Ярослава

золото

Кухальська Юлія

золото

Манелюк Лілія

золото

Оводов Артем

золото

 

1995-1996 н.р.

Гладка Наталія

золото

Глущенко Юлія

золото

Почтовик Ігор

золото

Кібець Оксана

срібло

 

1994-1995 н.р.

Губенко Юлія

золото

Демченко Наталія

золото

Лук’янченко Людмила

золото

Очеретяна Олена

золото

Шишканова Світлана

золото

Юркова Валентина

золото

Адкіна Юлія

срібло

 

1993-1994 н.р.

Багач Наталія

золото

Бакун Юлія

золото

Гора Ганна

золото

Єдвабний Сергій

золото

Лук’яненко Наталія

золото

Наумова Ірина

золото

Семенова Надія

золото

Сисоєва Наталія

золото

Тихонова Лілія

золото

Фурман Олена

золото

 

1992-1993 н.р.

Білякова Аліна

золото

Гоголева Тетяна

золото

Єдвабна Олена

золото

Журавльова Ганна

золото

Кабіна Яна

золото

Ліфар Олена

золото

Мащінова Наталія

золото

Нужненко Олена

золото

Щетиніна Юлія

золото

 

1991-1992 н.р.

Давидова Олена

золото

Панасюк Юлія

золото

Адкіна Наталія

срібло

Гайдар Світлана

срібло

Мартиненко Наталья

срібло

Смокотін Олександр

срібло

Стесенко Едуард

срібло

 

1990-1991 н.р.

Мурзіна Олена

срібло

Оношко Максим

срібло

Петренко Вікторія

срібло

Сударська Ірина

срібло

 

1989-1990 н.р.

Дунаєвська Ольга

срібло